Mavisis Hakkında
Ödüller
Çözüm Ortaklarımız
Referanslar

MAVİSİS TEKNOLOJİ

Mavisis Teknoloji Enerji Sanayi Ticaret A.Ş. 2006 Yılında Türkiye’nin güç elektroniği alanında en çok ödül alan ARGE ekibi tarafından gökyüzünü mavi kalması için sistemler geliştirmek anafikri ile GOSB teknoparkta kurulmuş bir teknoloji firmasıdır.

Mavisis ismi mavi bir gökyüzü için teknoloji geliştirme hedefimizi ifade etmektedir.

Firmamız kurulduğu günden bu yana güç elektroniği, koruma, uzaktan izleme ve veri toplama konularında en yenilikçi ürünleri ve çözümleri geliştirmeye odaklanmış ve önde gelen Firmaların ARGE Çözüm Ortağı Olmuştur.

Yenilikçi ürünlerimiz Türkiye Elektronik Sanayicileri ve işadamları Derneği ve TÜBİTAK-TTGV-TÜSİAD tarafından üç defa ödüllendirilmiş, projelerimiz TÜBİTAK tarafından desteklenmeye layık bulunmuştur.

Geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz ürünler arasında şebeke bağlantılı ve ada sistemi güneş ve rüzgar eviricileri, geri dönüşümlü yük bankaları, şebeke bağlantılı güç kaydırma birimleri gibi çevre dostu cihazlar ve fotovoltaik dizi simulatörü gibi laboratuvar aletleri bulunmaktadır.

Mavisis şebeke bağlantılı eviricileri (inverterleri) ülkemizde ilk geliştiren ve üreten firmadır.

Firmamız halen Vycon Firmasının kinetik enerji depolama ürünlerinin temsilciliğini sürdürmektedir.

İNNOVASYON ÖDÜLLERİ

Hızla tükenmekte olan dünya enerji kaynaklarının daha verimli kullanılmasına yönelik elektronik teknoloji çözümleri sunan firmamız 2006, 2008, 2009 yıllarında TESID’in ve TÜBİTAK-TÜSİAD-TTGV’nin düzenlediği yarışmalarda, uzman akademisyenler ve sanayicilerden oluşan jüriler tarafından üç defa üstüste “Yenilikçilik Yaratıcılık” ve “Teknoloji Ödüllerine” layık görülmüştür.


mavisolar | mavisis